ul. Katowicka - 515 235 960, skalmalokale@gmail.com
ul. Katowicka - 515 235 960, ul. Jerozolimska - 509 877 017

Lokalizacja

Siedziba oraz nieruchomości firmy SKALMA znajdują się w Rawie Mazowieckiej w województwie łódzkim. Rawa Mazowiecka jest miastem o powierzchni 14 km² i ludności 20 tys. Cały powiat rawski liczy 50 tys. mieszkańców. Znajdujemy się w centrum Polski, co wiąże się z niedalekim położeniem względem stolicy – Warszawy oraz dobrym połączeniem komunikacyjnym z innymi miastami: Łodzią, Poznaniem, Katowicami czy też Częstochową. Przekładając lokalizacje naszych nieruchomości na odległości można stwierdzić, że z Rawy wszędzie jest blisko, a dojazd nie sprawia najmniejszych kłopotów.

Nasze nieruchomości znajdują się w odległości 70 km od Warszawy i od międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie im. Fryderyka Chopina. Do Warszawy dotrzeć możemy drogą krajową nr 8 Warszawa-Katowice. Drugim niedaleko leżącym miastem jest Łódź-50 km z którą komunikujemy się drogą krajową nr 72 Warszawa-Łódź. Również w Łodzi znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta. Naszą lokalizacją lubimy się chwalić, ponieważ nie każda firma ma w odległości mniejszej niż 70 km 3,5 miliona potencjalnych klientów.

Do sieci komunikacyjnej znajdującej się niedaleko Skalmy należy zaliczyć Autostradę A2 Świecko –Biała Podlaska, część największego europejskiego szlaku komunikacyjnego na osi zachód-wschód. Równie ważnym szlakiem komunikacyjnym jest Autostrada A1 Gdańsk – Gliwice, część Trans-Europejskiego Korytarza Transportowego Północ-Południe łączącego Skandynawię z państwami Morza Śródziemnego.